Sądeckie Centrum Mediacji

Ślub z sercem

Już w dniu ślubu możecie mieć dziecko! "Zaadoptujcie" i weźcie pod opiekę jedno (a może dwoje) z naszych dzieci objętych wsparciem w programie Starszy Brat Starsza Siostra. Trafiają do niego ze względu na trudną sytuację życiową.

Stwórzmy wspólnie dzieciom szansę na dobry start. Każde dziecko ma prawo do szczęśliwego dzieciństwa.

Rozpoczynacie nową drogę w życiu, będziecie mieli też więcej obowiązków, a tym samym mniej czasu, żeby np. pomagać innym. Nic nie szkodzi.

Jest wielu ludzi, którzy z nami współpracują i chcą być wolontariszami. My tworzymy im do tego warunki i możliwości: szkolimy z udziałem specjalistów, organizujemy seminaria, zwracamy koszty dojazdu do podopiecznych, kupujemy materiały do pracy, wyposażamy w potrzebny sprzęt, prowadzimy portal i akcje promujące ideę wolontariatu. Możesz pomagać potrzebującym rękami naszych wolontariuszy.

Zdrowie ma niekiedy swoją cenę... W tym programie ratujemy życie finasując z zebranych funduszy operacje, leczenie i rehabilitację, zwłaszcza dzieci. Jeździmy do naszych podopiecznych, rozmawiamy i obsługujemy zbiórki na ich rzecz. Wkrótce uruchomimy też wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, którego chcemy zakupić jak najwięcej.

Możecie nam w tym wszystkim pomóc i mieć realny wkład w czyjeś uratowane życie. Warto? Pewnie, że tak! Poznajcie naszych podopiecznych

Czy macie jakieś wspaniałe wspomnienia z wakacji, gdy byliście dziećmi? Czy byliście kiedyś na świetnej kolonii? Czy pamiętacie swoje wakacyjne przygody? W Polsce tylko co trzecie dziecko gdziekolwiek wyjeżdża na wakacje.

Co roku organizujemy wakacyjny wypoczynek dla ponad 100 dzieci. Swoje wymarzone wakacje spędziło z nami już ponad 1100. Możesz zafundować dziecku z rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji niezapomnianą przygodę. Każde 80,- zł to jeden dzień na kolonii. Dobre wspomnienia z dzieciństwa to kapitał na przyszłość.

Galeria zdjęć

Darczyńcy:

Wsparcie medialne: